Презентація Концепції розвитку Подільського району міста Києва

Співробітники Інституту географії НАН України взяли участь у презентації фінальної версії Концепції Інтегрованого розвитку Подільського району міста Києва

22 жовтня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася презентація фінальної версії Концепції Інтегрованого розвитку Подільського району міста Києва. Мета Концепції — окреслити ключові просторові та змістовні принципи розвитку району на найближчі 10 років. Кожен етап роботи над Концепцією супроводжувався залученням мешканцівта інших заінтересованих сторін. Загалом впродовж року відбулись три хвилі громадських обговорень, дві презентації експертного аналізу та залучення стейкхолдерів.

Над розробкою цього стратегічного документа впродовж року працювали експерти з 12 сфер на чолі з німецьким ментором-містопланувальником Катаріною Георге. Одним із експертів, залученим до виконання проекту, був старший науковий співробітник відділу ландшафтознавства Інституту географії НАН України Олександр Голубцов, який відповідав за напрям "Довкілля, природа, ландшафт", зокрема щодо дослідження особливостей природних умов та актуального екологічного стану Подільського району. У сфері відповідальності — дослідження особливостей природних умов та актуального екологічного стану Подільського району. Результати аналізу були покладені в основу розроблення карт "Навколишнє середовище" та "Озеленення та ландшафт", на яких представлені цілі та сфери дій за цими напрямами напрямами.

Захід відбувався у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який реалізується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». У ньому беруть участь Львів, Чернівці, Вінниця, Житомир, Полтава, а також Подільський район Києва.