Відбудеться семінар «Scopus diaries discussion: how to develop academic career»

Теги: 

Інститут географії НАН України спільно з кафедрою економічної та соціальної географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка 11 жовтня о 14:00 організовують семінар «Scopus diaries discussion: how to develop academic career and get published in good journals» («Обговорення щоденників Скопус: як розвивати академічну кар’єру та опублікуватися в гарному журналі»). Мова семінару російська.

Семінар орієнтований на дослідників, докторантів, аспірантів та всіх, хто цікавиться написанням та публікацією наукових статей.

Спікер – доктор Abel Polese, вчений, письменник, музикант. Працює у Дублінському міському університеті, автор 15 книг та понад 100 наукових статей у рейтингових журналах (має 715 цитувань у Скопус та індекс Гірша 19). Семінар проводиться за матеріалами його книги “The SCOPUS Diaries and the (il)logics of Academic Survival: A Short Guide to Design Your Own Strategy and Survive Bibliometrics, Conferences, and Unreal Expectations in Academia”.

Книга доктора Абеля Полесе покликана допомогти науковцям розвивати свою кар’єру та мислити стратегічно. Нині, коли вчені повинні бути викладачами, менеджерами, медіа-каталізаторами, аналітиками, фандрайзерами та професіоналами в соціальних мережах, як досягти розумного балансу між тим, що від вас чекають, і тим, що ви хочете зробити?

У яких конференціях брати участь? Як знайти гроші, щоб туди поїхати? Як опублікувати гарну статтю у гарному виданні? Чи варто бути рецензентом? На яких видавців краще орієнтуватися? Чи варто публікувати окремі розділи у монографіях? Це не повний перелік питань, що обговорюватимуться на семінарі.

Семінар відбудеться в Актовій залі Інституту географії НАН України (вул. Володимрська, 44). Вхід вільний.