Відбулась прес-конференція: “Ні злиттю Мінпаливенерго і Мінекології”

Новообрані депутати ВР України прийняли ряд рішучих дій щодо зміни назв кількох існуючих Міністерств України. Деякі Міністерства зникли. Суспільство жваво обговорює ці зміни в умовах коли для цих Міністерств не означені завдання і напрями діяльності.

04.09.2019 року інформаційне агентство «Інформатор» провело прес-конференцію, яка проведена за ініціативою громадськості: «Ні злиттю Мінпаливенерго і Мінекології».

Учасники прес-конференції  голова Всеукраїнської ліги Т. Тимочко, академік НАН України Л. Руденко, голова Асоціації рибалок України О. Чистяков, виконавчий директор Міжнародної благодійної організації «Екологія-право-людина» у своїх виступах підтвердили доцільність корінної зміни діяльності існуючого Міністерства екології та переглянути напрями його діяльності і відповідальності, але ні в якому разі не об’єднувати його з Міністерством енергетики. Чітко у виступах прозвучало три ні: не логічно, не прийнятно, не допустимо.

Деталі: https://kiev.informator.ua/2019/09/02/u-kiyevi-gromadski-organizatsiyi-vistupayut-proti-ob-yednannya-ministerstva-energetiki-ta-ministerstva-ekologiyi/