Відбулися змагання з пляжного волейболу серед працівників Київських установ НАН України

7 липня 2018 року у м. Києві, на Трухановому острові, проходив турнір з пляжного волейболу серед працівників Київських установ НАН України. Збірну команду Інституту географії представляли ст. н.с. Дорошкевич С.П., н.с. Кушнір А.С. та м.н.с. Лейберюк О.М.

Відкрив змагання заступник голови профспілки працівників НАН України Столяров Віктор Михайлович. У змаганнях серед чоловіків приймали участь 10 команд, які були розподілені на три групи. Волею жеребу команда Інституту географії потрапила, як згодом з’ясувалося, до найсильнішої групи В.

У захоплюючій та безкомпромісній боротьбі команда «ГеографIN» здолала команду Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона – 2:1. Однак, далі поступилася командам Інститутів фізіології ім. Богомольця (0:2) та фізики (0:2), які згодом й посіли призові місця (2 та 3 відповідно). Переможцем же змагань стала команда Інституту технічної теплофізики НАН України.

У підсумку команда Інституту географії посіла 5 місце та була нагороджена почесними грамотами. Але найголовніше, що під час змагань співробітники НАН України, полишивши наукові кабінети та лабораторії, в умовах чистого повітря, теплого сонячного проміння, затишних піщаних пляжів та прохолодних вод Дніпра отримали можливість для нових наукових ідей та знайомств у дружній неформальній атмосфері, що супроводжувала учасників та вболівальників турніру.