Співробітництво

Співробітництво з органами державної влади України, науковими установами та навчальними закладами України

Сектор підтримує наукові зв'язки з Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством освіти і науки України, державними адміністраціями Житомирської, Київської, Чернігівської та інших областей України, Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М. Білоконя, Державним підприємством «Українським науково-дослідним і проектним інститутом цивільного будівництва», Державним науково-виробничим підприємством «Картографія»,  кафедрами соціальної та економічної географії провідних ВНЗ України та іншими установами і організаціями.

Співробітництво з іноземними колегами, участь у роботі міжнародних наукових організацій, форумів тощо.

Відбувається міжнародне співробітництво з Інститутом регіональної географії (Німеччина, Лейпциг), Інститутом географічних досліджень Угорської Академії наук, Інститутом географії РАН, факультетом географії та геоекології Санкт-Петербурзького державного університету, Московського державного університету (Росія) та Білоруського державного університету (Білорусь).

Співробітники сектору брали участь у представницьких міжнародних  наукових форумах, зокрема:

 • у 27 Міжнародному географічному конгресі (Вашингтон, 1992 р.);
 • 28 Міжнародному географічному конгресі  (Гаага, 1996 р.);
 • 32 Міжнародному географічному конгресі  (Кельн, 2012 р.);

 • Міжнародній конференції CEMAT, організованої Радою Європи „Комплексний підхід до збалансованого сталого просторового розвитку Європейського континенту” (Київ,  2009 р.) та ін.

Співробітництво: з іноземними колегами, участь у роботі міжнародних наукових організацій, форумів, зокрема:

 • у ХХV сесії Міжнародної академії регіонального розвитку і співробітництва (МАРС)  (РФ, м. Тихвін, 2008 р.);
 • ХХVІ сесії МАРС (РФ, м. Вологда, 2009 р.);
 • ХХVІІ сесії МАРС (РФ, м. Мишкін, 2010 р.);
 • ХХVІІ сесії МАРС (РФ, Ясна поляна, 2011 р.);

 • у Міжнародному семінарі «Регіональні соціально-економічні процеси в Центральній та Східній Європі: 20 років трансформацій та 2 роки глобальної економічної кризи» (Угорщина, Будапешт, 2011 р.);

 • у Міжнародній географічній конференції «Соціально-географічні виклики у Східно-Центральній Європі на початку ХХІ століття» (Берегово, 2012 р.);

 • у Міжнародній конференції «Мережі інфраструктури та фантомні кордони у Центрально-Східній Європі» (ФРН, Франкфурт-на-Одері, 2012 р.)

 • у Міжнародній науково-практичній конференції «Географічні науки у забезпеченні стратегії збалансованого розвитку в умовах глобалізації» (Білорусь, Мінськ, 2012 р.)

 • у V Міжнародній конференції, присвяченій проблематиці дослідження трансформаційних процесів в міському середовищі пострадянських країн (5th International Urban Geographies of Post-communist States Conference) (Грузія, Тбілісі, 2013 р.)

 • у Науково-практичній конференції „Регіон -2013: Стратегія оптимального розвитку” (Харків, ХНУ ім. В.Н.Каразіна, 2013 р.)

 • у Міжнародному науковому семінарі „Нова географія Центральної та Східної Європи. Суспільно-просторова поляризація і периферізація в регіоні, що швидко розвивається” (Німеччина, Лейпциг, Інститут регіональної географії ім. Лейбніца, 2013 р.)

 • у Міжнародній науково-практичній конференції «Географічна наука і практика: виклики епохи» (Львів, 16-18 травня 2013 р.)

 


ІХ з’їзд УГТ, м. Чернівці, 1994 р.


Презентація книги Ukraine of maps. Посольство Угорщини в Україні, м. Київ, 2007 р.


Участь у міжнародному проекті „Міграція українців до Сибіру та далекого Сходу: тенденції, сучасний стан, проблеми” разом з ІГ СВ РАН, м. Іркутськ. Інститут географії НАНУ, 2007 р.


Факультет географії і геоекології Санкт-Петербурзького ун-ту, 2007 р.


м. Вологда XXVI сесія МАРС (5-7 червня 2009р.). Разом з колегами з Інституту географії РАН (зліва направо) С.С. Артоболєвський, Г.П. Підгрушний, О.О. Денисенко, Т.В. Литвиненко, Т.Л. Бородіна


м. Вологда XXVI сесія МАРС (5-7 червня 2009 р.). Разом з колегами (зліва направо) Г.В. Рідєвський (Білорусь, м. Могилев), Г.П. Підгрушний, З.А. Атаєв з дружиною (Росія, м.Рязань)