Презентація зібрання наукових праць Василя Сергійовича Давидчука «Теорія і практика ландшафтознавства. Ландшафтна радіоекологія»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації книги —
зібрання наукових праць Василя Сергійовича Давидчука
«Теорія і практика ландшафтознавства.
Ландшафтна радіоекологія»

Презентація відбудеться 27 червня 2024 р. 15:00 у змішаному форматі.

Персонально: Київ, вул. Володимирська, 44, зал засідань.

Дистанційно: через платформу Zoom https://us04web.zoom.us/j/76476410980?pwd=LzhkVnpWVzY2eElsTmNFbjI4LzI3dz09

 

Meeting ID: 764 7641 0980

Passcode: 48Tz71

 

Електронна версія книги у вільному доступі розміщена на офіційному сайті Інституту географії НАН України, у розділі «Монографії» за лінком https://igu.org.ua/node/422

 

Під час презентації можна буде отримати CD-диск з електронною версією книги В.С.Давидчука.

 

Для участі у заході прохання заповнити гуглформу: https://forms.gle/jH9T9JcPKXzj5Srx7

 

Василь Сергійович Давидчук (7.05.1948 — 31.12.2017) відомий український ландшафтознавець, радіоеколог, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Весь творчий шлях В.С.Давидчука пов’язаний з Інститутом географії НАН України, де він творчо працював, стверджував своєю активною дослідницькою позицією роль української науки.

У книгу праць В. С. Давидчука увійшли розділи монографій, статті, доповіді на конференціях, інші праці — одноосібні та зі співавторами. Роботи згруповано за тематичними напрямами, у межах яких працював В. С. Давидчук — теорія і методи ландшафтознавства, регіональні та прикладні дослідження ландшафтів, ландшафтна радіоекологія. Упорядники книги ретельно зібрали, систематизували та представили у цьому виданні переважну більшість робіт Василя Сергійовича.

Колектив відділу ландшафтознавства Інституту географії НАН України вшанував пам’ять про Василя Сергійовича виданням його праць, узагальненням його творчих здобутків для дослідників, які працюють у зазначених наукових напрямах.