Виїзний семінар “Природні геосистеми Полісся”

конференції

Відбувся виїзний науково-практичний семінар «Природні, природно-антропогенні та техногенні геосистеми Житомирського Полісся: минуле, сучасне, майбутнє»

7 травня 2019 року в рамках заходів, присвячених ХІІI Всеукраїнському фестивалю науки, за інформаційної та технічної підтримки директора центру професійного інструменту «Водоспад», к.т.н. С.Р. Коженевського, професора кафедри екології природничого факультету Національного університету «Києво-Могилянська академія» д.геол.н. К.І. Деревської, керівника розсадника багаторічних рослин «Сонцецвіт» А.П. Войтка, відбувся виїзний науково-практичний семінар «Природні, природно-антропогенні та техногенні геосистеми Житомирського Полісся: минуле, сучасне, майбутнє», у якому взяли участь представники всіх наукових підрозділів Інституту географії НАН України.

Під час проведення семінару його учасники ознайомилися з геологічною, геоморфологічною (морфоструктурною та морфоскульптурною) будовою та ландшафтною структурою території Житомирського Полісся, історією та особливостями його антропогенного освоєння.

Учасники семінару ознайомилися з будовою геологічного розрізу та новоствореними формами рельєфу, ландшафтними комплексами Білокоровицького кар’єру з видобутку гранітів і кварцито-пісковиків, а також стихійного кар’єру з видобутку флороносних пісковиків палеогенового віку.