В рамках Угоди про співпрацю між Інститутом географії НАН України та Інститутом географії та просторової організації Польської АН відбувся семінар, присвячений викликам війни в Україні та їхнім передумовам

27 жовтня 2022 р. в рамках Угоди про співпрацю між Інститутом географії НАН України та Інститутом географії та просторової організації Польської АН відбувся семінар, присвячений викликам війни в Україні та їхнім передумовам.

З презентацією “Ukraine as a Donor of the Economic Development of Russia and the USSR” виступив заступник директора Інституту географії НАН України,
д. г. н. С. А. Лісовський. У дискусії взяли участь представники відділів просторової організації, географії сільських територій та місцевого розвитку, досліджень міст та населення Інституту географії та просторової організації Польської АН.

Також 29 жовтня 2022 року відбулася робоча зустріч заступника директора Інституту географії НАН України, д.г.н. С. А. Лісовського з керівництвом Вищої Куявської школи (м. Влоцлавек, Польща).

С. А. Лісовський виступив перед професорсько-викладацьким складом та студентами цього закладу вищої освіти з нагоди інаугурації нового академічного року, передав для бібліотеки низку публікацій авторів колективу Інституту географії, провів переговори щодо можливого співробітництва з литовськими, естонськими та грузинськими колегами, які також були запрошені на інаугурацію.