На веб-сайті Інституту географії НАН України створено підрозділ “Монографії”

На сайті Інституту географії НАН України у розділі “Видання” створено підрозділ “Монографії”, в якому за згодою авторів публікуються повнотекстові варіанти наукових праць, підготовлених за участі співробітників інституту у форматі Portable Document Format (PDF) для вільного завантаження і використання у навчально-науковій діяльності.

На даний час до розділу включено 16 наукових праць суспільно-географічного та фізико-географічного спрямування, більшості з яких присвоєно International Standard Book Number (ISBN). Перелік монографій наведено у хронологічно-алфавітному порядку.

Для швидкості і зручності роботи із значним обсягом інформації користувачам доступний онлайн-пошук за будь-якими частинами бібліографічного опису наукової праці: прізвищем автора, назвою або її частиною, роком публікації та ін.

Розділ “Монографії” динамічно наповнюється новим контентом по мірі надходження належним чином оформлених опублікованих робіт.

Повні тексти наукових праць розповсюджуються на умовах Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License з відповідними дозволами та обмеженнями.