Академіка НАН України Л.Г. Руденка нагороджено Орденом громадської організації ГРІН

       На засіданні Ученої Ради Інституту географії НАН України, голову Ради, академіка НАН України Л.Г.Руденко нагороджено Орденом громадської організації ГРІН – зіркою «Кредо - до Зірок».
                                     
      За словами організаторів ГРІН («Грандів рейтингів та номінацій») цією нагородою, за внесок у розвиток суспільства, відзначають видатних людей України та світу в номінаціях: космічної діяльності, державної діяльності, громадської діяльності, науки, медицини, освіти, культури, мистецтва, спорту, журналістики, доброчинності, бізнесу, юриспруденції.  Метою премії є формування й підвищення суспільної свідомості для сталого розвитку, усвідомлення кожною людиною її ролі у збереженні життя на Землі.

      Саме такою є і мета проектів, виконаних під керівництвом Л.Г.Руденка: «Проект доповіді України на Конференції ООН зі сталого (збалансованого) розвитку», «Національна доповідь України про стан виконання положень «Порядку денного на ХХІ ст. за десятирічний період», «Наукові основи розробки проекту Національної стратегії сталого розвитку України» та багатьох інших, спрямованих на пошук балансу у відносинах Суспільства і Природи, збереження природного капіталу для майбутніх поколінь.

                                                                                      Вітаємо з нагородою!